ELITEX BD-SD-D30

Desky řízení a sběru dat a další zařízení vyráběná pro bezvřetenové dopřádací stroje ELITEX BD-SD-D30. V současnosti je již jejich výroba zastavena, stále však nabízíme servis pro stávájící systémy.

Deska řízení a sběru dat KMZ-16

Deska řízení a sběru dat KMZ-16

Řídicí deska pro sběr dat a řízení krokových motorů podávání, poloautomatického zápředu, kontroly přetrhu a zdvihu ramen a tvorby flámkových efektů jednotky na bezvřetenových dopřádacích strojích řady ELITEX BD-D330.

Deska řízení a sběru dat SBK-16

Deska řízení a sběru dat SBK-16

Řídicí deska pro sběr dat a řízení krokových motorů podávání, poloautomatického zápředu, kontroly přetrhu a zdvihu ramen a tvorby flámkových efektů jednotky na bezvřetenových dopřádacích strojích řady ELITEX BD-D400.

Deska řízení a sběru dat SDC-16

Deska řízení a sběru dat SDC-16

Řídicí deska pro sběr dat, kontroly přetrhu a délkového návinu na jednotlivých spřádacích jednotkách na bezvřetenových dopřádacích strojích řady ELITEX BD-D30, BD-D300, 310, 320.

Deska řízení a sběru dat SDZ-16

Deska řízení a sběru dat SDZ-16

Řídicí deska pro sběr dat a řízení poloautomatického zapřádání jednotky na bezvřetenových dopřádacích strojích řady ELITEX BD-D2, BD-D30, BD-D320.

Deska sběru dat SD-16

Deska sběru dat SD-16

Řídicí deska pro sběr dat na bezvřetenových dopřádacích strojích řady ELITEX BD-D1 a BD-D2.

Konvertor signálů KONV-485

Konvertor signálů KONV-485

Konvertor úrovní řídicích signálů sběru dat a řízení podávání pro bezvřetenové dopřádací stroje řady ELITEX BD-20 a vyšší. Konvertor je nutný, pokud se pro řízení stroje nepoužívá řídící jednotka PPC-3 nebo PPC-4, která již příslušné signály generuje v potřebných úrovních.

Čidlo přetrhu ECP-G

Čidlo přetrhu ECP-G

ECP-G je čidlo přetrhu určené pro bezvřetenové dopřádací stroje ELITEX, resp. Saurer. Kontroluje přítomnost a odtahování příze. Při přetrhu nebo zastavení příze signalizuje tento stav do řídicí desky, která provede odpovídající zásah na spřádní jednotce. Čidlo rovněž spolupracuje se sběrem dat a automatickým zapřádáním. Modernizované čidlo ECP-A1 má navíc automatické vyrovnávání citlivosti, zlepšující citlivost čidla u tenkých nebo silných přízí.